Öz Zeytin Dalı Biz Kimiz ? - Hakkımızda
ÖZ ZEYTİNDALI ELEKTRONİK

Bina kontrol sistemleri ile bütün bileşenlerin mükemmel entegrasyonu evinizde. Evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, Perde/Panjur, İklimlendirme ve Güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.


About_us_creative

AKILLI EV NEDİR ?


Cebimizde nerede ise 7/24 taşıdığımız akıllı telefonlar, hayatımızı kolaylaştıran önemli araçlardır. Teknoloji geliştikçe de gelişen birçok etkileyici ve hayat kurtarıcı yetenekleriyle de hayatımıza çıkmaz şekilde girmeye devam etmektedirler. Bu tür “akıllı” teknolojilerin bir diğer adımı da evimizde ve binalarımızda hayatımıza girmektedir.

Akıllı ev, ev sahiplerine güvenlik, konfor, enerji tasarrufu ve rahatlık sağlayan evlerdir. En büyük avantajı da sunduğu fayda ve avantajları evde olmasanız bile elde edebiliyor olmanızdır.


AKILLI EV SİSTEMLERİ NEDİR ?


Akıllı Ev Sistemleri sistemler dijital inovasyondaki en büyük adımlardan biridir. Bu terim, birbirileri ile iletişim kurabilen cihazların olduğu evler için kullanılmaktadır. Yani bu tür evlerde aydınlatmadan ısıtmaya, klimadan televizyonlara, bilgisayarlardan eğlence sistemlerine ya da güvenlik ve kamera sistemlerine kadar tüm sistemler birbirleri ile koordineli çalışırlar. Tüm bu sistemleri zaman çizelgesiyle, evinizdeki herhangi bir odadan ya da dünyanın herhangi bir yerinden telefonunuz veya internet aracılığı ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Akıllı ürünlerin sağladığı avantajlar sebebiyle günümüzde artık birçok ev hatta bina bu sistemlerle donanmaya başlamışlardır. Ayrıca evinizi yaptırırken bu sistemleri koymamış olmanızda bir engel değildir. Çok uygun maliyetler ile bitmiş evlere bile bu sistemler kolayca adapte edilebilinir.
AKILLI YAŞAM ALANLARI TASARLIYORUZ

AYDINLATMA


Teknowin Akıllı Aydınlatma Sistemleri

DİAFON


Teknowin Akıllı Diafon Sistemleri

ALARM


Teknowin Akıllı Alarm Sistemleri